Gizlilik - Moda İçin Doğru Adres: Modaicgiyim | En Trend Giyim Modelleri
Gizlilik

 modaicgiyim.com, Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) (AB) 2016/679 ile uyumludur.

Bu, ziyaretçilerin kişisel verilerini izleme ve kullanma yöntemlerimiz konusunda açık olduğumuz ve buna tam olarak ne yaptığımızı özgürce kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Hizmetlerimizden herhangi birini kullanarak, bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarının şartlarını kabul etmiş olursunuz . Aşağıda, kişisel bilgilerinizi toplama ve kullanma nedenlerimiz ve yollarımız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz

 

Güven, modaicgiyim platformunun temelidir ve bilgilerinizle doğru şeyi yapmamız için bize güvenmeyi içerir. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirirken üç ana değer bize rehberlik eder. Bu değerler, bilgileriniz ve gizliliğiniz hakkında ne düşündüğümüzü daha iyi anlamanıza yardımcı olmalıdır.

Bilgileriniz size aittir
   Hizmetlerimizi sağlamak için ne tür bilgilere ihtiyacımız olduğunu dikkatlice analiz eder ve topladığımız bilgileri yalnızca gerçekten ihtiyacımız olanlarla sınırlamaya çalışırız. Mümkün olduğunda, artık ihtiyacımız olmadığında bu bilgileri siler veya anonimleştiririz. Ürünlerimizi oluştururken ve geliştirirken mühendislerimiz, gizliliği göz önünde bulundurarak inşa etmek için gizlilik ve güvenlik ekiplerimizle yakın bir şekilde çalışır. Tüm bu çalışmalarda yol gösterici ilkemiz, bilgilerinizin size ait olmasıdır ve bilgilerinizi sadece sizin yararınıza kullanmayı amaçlıyoruz.

Bilgilerinizi başkalarından koruyoruz
  Üçüncü bir taraf kişisel bilgilerinizi talep ederse, bize izin vermediğiniz veya yasal olarak gerekli olmadığımız sürece bu bilgileri paylaşmayı reddedeceğiz. Kişisel bilgilerinizi yasal olarak paylaşmamız gerektiğinde, yasal olarak yasaklanmadıkça size önceden bildireceğiz.

Ortakların gizlilik yükümlülüklerini yerine getirmelerine yardımcı oluyoruz
modaicgiyim'i kullanan tüccarların ve iş ortaklarının çoğu, özel bir gizlilik ekibinin avantajına sahip değildir ve onların gizlilik yükümlülüklerini yerine getirmelerine yardımcı olmak bizim için önemlidir. Bunu yapmak için, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi gizlilik dostu bir şekilde kolayca kullanılabilecek şekilde oluşturmaya çalışıyoruz. Ayrıca en önemli gizlilik konularını kapsayan ayrıntılı SSS'ler, belgeler ve teknik incelemeler sağlıyor ve aldığımız gizlilikle ilgili soruları yanıtlıyoruz.

Bilgilerinizi neden işliyoruz?
Bilgilerinizi genellikle bir sözleşme yükümlülüğünü yerine getirmemiz gerektiğinde (örneğin, modaicgiyim platformunu kullanmak için bayilik ödemelerinizi işlemek için) veya bizim veya birlikte çalıştığımız birinin kişisel bilgilerinizi aşağıdaki nedenlerle kullanması gerektiğinde işleriz. işlerine (örneğin, size bir hizmet sunmak için). Avrupa hukuku bu nedenleri “meşru çıkarlar” olarak adlandırıyor. Bu “meşru menfaatler” şunları içerir:

risk ve dolandırıcılığın önlenmesi
soruları yanıtlamak veya diğer destek türlerini sağlamak
satıcıların uygulama mağazamız aracılığıyla uygulamaları bulmasına ve kullanmasına yardımcı olmak
ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sağlamak ve geliştirmek
raporlama ve analitik sağlamak
özellikleri veya ek hizmetleri test etme
pazarlama, reklam veya diğer iletişimlere yardımcı olmak
Kişisel bilgileri yalnızca bu "meşru menfaatler" için gizliliğinize yönelik potansiyel riskleri göz önünde bulundurduktan sonra işleriz - örneğin, gizlilik uygulamalarımıza açık bir şeffaflık sağlayarak, uygun olduğunda size kişisel bilgileriniz üzerinde kontrol sağlayarak, sakladığımız bilgileri sınırlandırarak, neleri sınırlandırarak. bilgilerinizle, bilgilerinizi kime gönderdiğimizle, bilgilerinizi ne kadar süreyle sakladığımızla veya bilgilerinizi korumak için kullandığımız teknik önlemlerle ilgileniyoruz.

modaicgiyim'i kullanan satıcılara yardımcı olabilmemizin yollarından biri, hizmetlerimizi iyileştirmemize yardımcı olmak için " makine öğrenimi " (Avrupa yasaları buna "otomatik karar verme" olarak atıfta bulunur) gibi teknikleri kullanmaktır. Makine öğrenimini kullandığımızda: (1) hala sürece dahil olan bir insan var (ve bu nedenle tam otomatik değil); veya (2) makine öğrenimini önemli gizlilik etkileri olmayan şekillerde kullanmak (örneğin, uygulama mağazasını ziyaret ettiğinizde uygulamaların nasıl görünebileceğini yeniden sıralamak).

Onayınızı verdiğiniz durumlarda kişisel bilgilerinizi işleyebiliriz. Özellikle, işleme için alternatif bir yasal dayanağa güvenemeyeceğimiz, verilerinizin kaynaklandığı ve zaten rıza ile geldiği veya bazı satış ve pazarlama faaliyetlerimiz bağlamında kanunen rızanızı istememiz gerektiği durumlarda. İstediğiniz zaman iletişim tercihlerinizi değiştirerek, iletişimlerimizden vazgeçerek veya bizimle iletişime geçerek onayınızı geri çekme hakkına sahipsiniz.

Bilgileriniz üzerindeki haklarınız
Nerede yaşıyor olursanız olun, kişisel bilgilerinize erişebilmeniz ve bunları kontrol edebilmeniz gerektiğine inanıyoruz. modaicgiyim'i nasıl kullandığınıza bağlı olarak, kişisel bilgilerinizin belirli kullanımlarına (örneğin doğrudan pazarlama) erişim, düzeltme, değiştirme, silme, başka bir hizmet sağlayıcıya taşıma, kısıtlama veya bunlara itiraz etme hakkınız olabilir. Bu haklardan herhangi birini kullanırsanız sizden daha fazla ücret almayacağız veya size farklı bir hizmet düzeyi sağlamayacağız.

modaicgiyim destekli bir mağazadan bir şey satın alırsanız ve satın alma işleminizle ilgili bilgiler üzerinde bu hakları kullanmak istiyorsanız, etkileşimde bulunduğunuz satıcıyla doğrudan iletişime geçmeniz gerekir. Biz sadece onlar adına bir işlemciyiz ve bilgilerinin nasıl işleneceğine karar veremiyoruz. Tabii ki, tüccarlarımıza araçları vererek ve sorularını yanıtlayarak bu isteklerini yerine getirmelerine yardımcı olacağız.

modaicgiyim'in doğrudan ilişkisi olan bir bayi, iş ortağı, modaicgiyim çalışanı veya başka bir kişiyseniz, lütfen veri konusu talebinizi çevrimiçi portalımız aracılığıyla gönderin . Bize kişisel bilgilerinizle ilgili bir talep gönderirseniz, yanıt vermeden önce bu kişinin siz olduğunuzdan emin olmamız gerektiğini lütfen unutmayın. Bunu yapmak için, kimlik belgelerini toplamak ve doğrulamak için üçüncü bir taraf kullanabiliriz.

Bir isteğe verdiğimiz yanıttan memnun değilseniz, sorunu çözmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz zaman yerel veri koruma veya gizlilik yetkilinizle iletişime geçme hakkına da sahipsiniz.

Bize nasıl ulaşabilirsiniz
Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında soru sormak, bununla ilgili bir talepte bulunmak veya şikayette bulunmak isterseniz, lütfen modaicgiyim Destek ile iletişime geçin veya aşağıdaki adreslerden birine e-posta gönderin. Başka birinin kişisel bilgilerini talep etmek için yasal olarak bağlayıcı bir talepte bulunmak istiyorsanız (örneğin, bir mahkeme celbiniz veya mahkeme kararınız varsa), lütfen Hukuki Talepler Yönergelerimizi inceleyin .


modaicgiyim.com
Niüfer Sokak  15/B
Acıpayam  /DENİZLİ 20800
Türkiye
destek@modaicgiyim.com
+95468936342

modaicgiyim.com, Comnetsoft.com Icodeajans.com ve Magazakur.com İştirakıdır

GÜVENLİ
ÖDEME
AYNI GÜN
KARGO
ÜCRETSİZ
KARGO
KAMPANYALI
FİYATLAR